Bogowie seksu

KLAUZULA POLITYKI PRYWATNOSCI DOTYCZY ZGLOSZENIA SWOJEJ KANDYDATURY DO WZIECIA UDZIALU W PROGRAMIE BOGOWIE SEXU

Szanowny Panie/Szanowna Pani! Dziękujemy za przeslanie zgłoszenia swojej kandydatury do wzięcia udziału w programie z dnia , w którym przesyła nam Pan/i swoje dane. Jak widać, nie prosimy o prywatne dane, ale o szczegóły, które nie pozwolą nam na identyfikację osobową, lecz będą służyły przy procedurze wyboru uczestniczki/a i zaproszeniu do drugiego etapu rozmow.

W przypadku, gdy udostępni nam Pan/i dobrowolnie swoje dane osobowe, takie jak zdjęcie, umożliwiające identyfikację, adres pocztowy, itp., lub nawet życiorys zawierający dane osobowe, informujemy, że dane te zostaną zarejestrowane w naszej (lub należącej do firmy występującej z podaniem) Kartotece Zasobów Ludzkich. Dane te zostaną użyte wyłącznie w celu umożliwienia Pani/u wzięcia udziału w procesie rekrutacji uczestnikow do programu.

Wyraża Pan/i jednocześnie zgodę na udostępnienie danych o ile w terminie 30 dni nie zgłosi Pan/i sprzeciwu w tej sprawie.

Informujemy jednoczesnie ze portal jak i organizatorzy programu nie zajmuje się swiadczeniem innym firmom usług związanych z zarządzaniem danymi o charakterze osobowym.

Informujemy o możliwości domagania się prawa do dostępu, modyfikacji, anulowania i sprzeciwu, za pomocą podania skierowanego do Wydziału Zarządzania Zasobami Ludzkimi organizatorow programu na adres: emaili. kontakt@bogowieseksu.tv Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzył/a Pan/i naszą firmę i korzystając z okazji łączymy serdeczne pozdrowienia, organizator programu.